Новости Экономика черкасымедицинагрип

Черкащина отримала медичних препаратів та обладнання на суму 14 мільйонів гривень

base article image

 

Щоб запобігти поширенню грипу, Черкащина отримала медичних препаратів та обладнання на суму 14 мільйонів гривень.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

Про епідеміологічну ситуацію в області та готовність лікувально-профілактичних закладів до сезонного зростання захворюваності на грип та ГРВІ звітували голові обласної державної Сергію Тулубу керівники медичної галузі під час координаційної наради.

На фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню епідемії пандемічного грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань, областю отримано медичних препаратів та обладнання на загальну суму майже 14 млн. грн.

Керівник області наголосив, що важливим завданням зараз є забезпечення належної роботи лікувальних установ області для надання своєчасної якісної медичної допомоги населенню. На випадок виникнення епідемії грипу в аптечній мережі має бути створений необхідний резерв медикаментів, щоб не допустити ажіотажу у період зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. Також С. Тулуб порушив питання щодо необхідності посилення контролю за якістю проведення передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів, особливо тих, які займаються громадськими перевезеннями.

За словами головного державного санітарного лікаря області Віталія Самотуги, в цілому по області рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції зараз нижчий епідемічного порогу на 24,5 %. Однак, впродовж наступних тижнів можливий незначний сезонний підйом цих показників.

Начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик запевнив, що в медичних закладах області було проведено значну роботу щодо їх підготовки до сезонних спалахів грипу та зазначив, що всі лікувально-профілактичні установи готові до роботи в умовах погіршення епідситуації. Зокрема, розроблені плани перепрофілізації ліжок на випадок збільшення потреби в госпіталізації хворих, медичний персонал забезпечений засобами індивідуального захисту. Крім того, сформовано мобільні бригади для надання медичної допомоги в регіонах дорослим та дітям у складі висококваліфікованих спеціалістів обласної лікарні.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.