Новости Экономика мінприродипестициди

За 2 тижні в Україні зібрано 705 тонн непридатних пестицидів

base article image

 

Державне підприємство «Національний центр поводження з небезпечними відходами» при Міністерстві природи України завершив збір та затарювання заборонених і непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (пестицидів) за програмою Мінприроди на 2010 рік у Хмельницькій (зібрано 152,2 тонни), Волинській (зібрано 44,4  тонни), Кіровоградській (зібрано 177,8 тонн) та Чернівецькій (зібрано 13,3 тонни) областях. Вантаж буде транспортовано на утилізацію (знищення) до спеціалізованих підприємств у Польщі та Німеччині до 15 грудня.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Продовжується збір пестицидів в АР Крим (зібрано 177,8 тонн), Луганській (зібрано 90 тонн) та Донецькій областях (зібрано 50 тонн).

Як вже повідомлялося, 8 листопада 2010 року Міністерство охорони навколишнього природного середовища України уклало договір з ДП «Національний центр поводження з небезпечними відходами» на вивезення та знешкодження 1,2 тисячі тонн  заборонених та непридатних до використання пестицидів з 9 регіонів України до кінця 2010 року. При цьому територія 4 областей (Волинська, Донецька, Тернопільська, Чернівецька) та місто Севастополь буде повністю очищена від складів непридатних пестицидів.

Окрім того, додатковий об`єм непридатних пестицидів буде вивезено за кошти обласних фондів охорони навколишнього природного середовища в АР Крим, Київській, Донецькій та Вінницькій областях.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.