Новости Экономика налоги кодексбюджетформування

Податковий кодекс суттєво вплине на формування Держбюджету на 2011 рік — Лук'янов

base article image

 

Завдяки усуненню схем ухилення від податків у Податковому кодексі, вдасться суттєво збільшити надходження до бюджету на 2011 рік.

 

У цьому запевнив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

 

“Зміни, які пропонуються у новому податковому кодексі, вони дуже суттєві, і суттєво вплинуть на формування бюджету. Якщо підрахувати весь обсяг несплати податків, виходить, що до 12-20 млрд. грн. податків не сплачується за рахунок лише однієї схими”, - розповів В. Лук'янов.

 

Так, за інформацією, яку навів нардеп, тільки 23 компанії із загальним оборотом 52 млрд. грн, що надають послуги через мережу посередників у секторі торгівлі, мають податкове навантаження на рівні менше 0,5%. При цьому підприємства, які працюють на загальній системі оподаткування, за того самого обороту, сплачують до 4%. Тобто, як зазначив нардеп, тільки 20 компаній мають обсяг несплати податків на рівні 2 млрд. грн.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.