Новости Экономика долгжкх

Прикарпатці заборгували 88, 2 млн. гривень за житлово-комунальні послуги

base article image

 

Станом на 1 листопада 2010 року заборгованість населення Івано-Франківської області з оплати житлово-комунальних послуг (без урахування електроенергії) становила 88,2 млн. гривень, упродовж жовтня вона зросла на 25,4%, проте, від початку нинішнього року зменшилась на 18,6%.

 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в Головному управління статистики Івано-Франківської області.

 

У структурі заборгованості, як і раніше, найбільшу питому вагу становить борг за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 42,4 млн.грн. або 48,1%. За цю послугу не сплачували три і більше місяців 37,4% власників особових рахунків.

 

Значною є і заборгованість населення за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 21,5 млн.грн. (майже четверта частина від загальної суми).

 

Справними платниками за спожиті послуги у січні-жовтні поточного року були жителі Калуського, Рожнятівського, Снятинського, Тлумацького та Тисменицького районів, де сплачено 107,0–110,8% нарахованих за цей період сум, тобто відбувалося погашення боргів попередніх періодів та частково проводилася передоплата.

 

Найнижчий рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за десять місяців цього року спостерігався у Верховинському районі, де сплачено 98,0% нарахованих за цей період сум.

 

А. Романюк

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.