Новости Экономика дети правительствопраздник

Понад 2 млн. гривень виділять на новорічні святкові заходи для дітей пільгових категорій

base article image

 

На проведення святкових новорічних заходів для дітей пільгових категорій буде витрачено понад 2 мільйонів гривень. Кошти будуть виділені за рахунок здійснення перерозподілу бюджету в межах загального фонду за програмами, передбаченими Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту на 2010 рік.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Зокрема, ці гроші планують спрямувати на проведення у грудні 2010 року-січні 2011 року в Національному палаці "Україна" новорічних та різдвяних свят для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, а також дітей-інвалідів, дітей-чорнобильців та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Згідно з постановою, Раді міністрів Криму, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено забезпечити направлення організованих груп пільгових категорій дітей для участі в новорічних святах у Києві згідно з графіком, затвердженим Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, та їх перевезення до місця проведення зазначених свят та у зворотному напрямку залізничним чи автомобільним транспортом.  

Також уряд постановив, - йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства, - що передоплата за товари та послуги, які купуються у зв`язку з проведенням новорічних свят, може здійснюватися у розмірі 100% їх вартості.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.