Анонсы Политика мвдмитинг

Міліція чергуватиме на Майдані, доки звідки не підуть всі протестувальники

base article image

 

Підрозділи правоохоронних органів чергуватимуть на Майдані Незалежності доти, доки протестувальники не підуть з головної площі країни.

Про це повідомив начальник центру зв'язків з громадськістю київської міліції Володимир Поліщук в телефонному коментарі кореспонденту ГолосUA.

Комунальні служби Київської міської держадміністрації будуть встановлювати там новорічне оздоблення до новорічних та різдвяних свят. Там буде вертеп, інша якась атрибутика новорічна, тому для того, що забезпечити роботу цих працівників комунальних підприємств, які там працюють і встановлюють ялинку, зараз там стоять паркани”, - пояснив В. Поліщук.

На уточнююче запитання кореспондента щодо того, “але ж раніше там ніколи не встановлювали паркани”, В. Поліщук наголосив, “але ж раніше там не були акції протестні”.

Він нагадав, що за рішенням Адміністративного окружного суду Києва, працівники з департаменту контролю за благоустроєм міста “прибрали там”. “Працівники державної виконавчої служби, вони прибрали там наметове містечко”, - повідомив В. Поліщук.

Що ж до того як довго на Майдані Незалежності чергуватимуть підрозділи міліції, начальник прес-служби наголосив, що термін перебування буде залежати від перебування на головній площі і самих представників протестуючих.

“Працівники будуть перебувати на Майдані до того часу, поки це необхідно. Тобто, поки там є кілька десятків громадян, які брали участь у акції представників малого та середнього бізнесу, вони все рівно мають на меті зайти туди і поставити знову свої намети мабуть. Тому поки що там 5 чоловік працівників полку “Беркут”, близько 30 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України. Поки що після оцих нічних подій перебувають на місці”, - повідомив голова прес-служби.

Водночас, на запитання щодо заяви підприємців про силовий варіант ліквідації наметового містечка, В. Поліщук запросив представників агенції ГолосUA завітати до Київського міського управління міліції та на власні очі подивитися як саме відбувалась ліквідація наметів з Майдану Незалежності на оперативній плівці, знятій самими представниками правоохоронних органів.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.