Новости Экономика бюджетправительство

Бюджет на наступний рік буде ухвалено до 23 грудня — Азаров

base article image

 

Бюджет-2011 буде ухвалено за тиждень до Нового року, проте вже незабаром Україна почне панувати свої доходи та видатки на три роки вперед, тобто перейде до середньострокового планування.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на урочистому засіданні з нагоди Дня місцевого самоврядування, - передала прес-служба уряду.

“Ми розраховуємо, що найпізніше — 23 грудня ми приймемо бюджет для того, щоб ви могли уже на початку січня, десь до 15 січня свої бюджети уже прийняти. Надзвичайно важливо, щоб ми з вами організовано увійшли в новий рік”, - наголосив голова уряду.

За його словами, якби бюджет розроблявся на старій податковій базі, “це стало б на заваді проведенню структурних реформ, на які вже давно чекає Україна”. Після прийняття Парламентом Податкового кодексу, наразі Міністерство фінансів розпочне переробляти проект держбюджету відповідно до нової податкової бази, для того, щоб вже через тиждень його подати на розгляд до Верховної Ради.

Крім того, М. Азаров поінформував, що найближчим часом уряд має намір перейти на середньострокове бюджетне планування. “Ми найближчим часом обов‘язково перейдемо на середньострокове бюджетне планування. У нас будуть трирічні бюджети, щоб ми з вами разом бачили початок і кінець, особливо щодо об‘єктів капітального будівництва, які будуються два-три роки, щоб ми їх чітко будували, і не переривалися”, - підсумував він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.