Новости Экономика пенсиибюджет

Пенсійна реформа потребує поетапної, виваженої роботи — Кінах

base article image

 

Пенсійна реформа - це не одномоментне явище.

Про це заявив президент УСПП, народний депутат Анатолій Кінах, повідомили в його прес-службі.

Нині ситуація в країні дуже складна: 40% пенсійного фонду формується за рахунок дотацій державного бюджету України, не на користь працюючим змінюється демографічна ситуація, кількість людей пенсійного віку значно збільшується по відношенню до кількості працюючих. 

Він переконаний у тому, що пенсійна реформа має робитися для людей, а не для піару. 

Тому, на думку лідера промисловців, підприємців і роботодавців, сьогодні потрібно провести системну роботу щодо створення програми пенсійної реформи, забезпечити діалог влади із суспільством, з експертним середовищем. 

«Проблеми Пенсійного фонду не мають вирішуватися лише за рахунок збільшення пенсійного віку для людей, має бути комплексний, системний підхід. Потрібно подбати про питання зниження навантаження на фонд оплати праці, підвищення платоспроможність громадян, піклуватися про якість життя населення, покращення їх фізичного стану здоров’я, вдосконалювати систему охорони здоров’я, умови медичного обслуговування, довести соціальні стандарти до рівня європейських країн», - вважає А. Кінах.

За його словами, всі розвинені країни світу поетапно проводили реформу пенсійної системи, виходили на параметри пенсійної реформи усіх рівнів: солідарний, накопичувальний, недержавний тощо. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.