Новости Политика россияпутинфутбол

Путін: Росія братиме приклад з України у проведенні Чемпіонату світу з футболу

base article image

 

Під час підготовки до Чемпіонату світу з футболу 2018 року влада РФ має намір активно залучати ресурси великого бізнесу, переймаючи український досвід. 

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін на прес-конференції, присвяченій перемозі російської заявки на виборах країни-господині ЧС-2018.

"Ми хочемо залучати бізнес, щоб мінімізувати державні витрати на підготовку до чемпіонату. Я не виключаю, що пан Абрамович може взяти участь в одному з таких проектів", - зазначив він.

Росія — не перша країна пострадянського простору, яка розраховує на допомогу олігархів у підготовці до великих міжнародних футбольних турнірів. Україна, яка прийме чемпіонат Європи 2012 року, активно використовує приватно-державне партнерство. Значна частина проектів здійснюється на умовах часткового або повного фінансування олігархами. У багатьох містах багаті бізнесмени узяли на себе відповідальність за підготовку стадіонів, аеропортів, об'єктів готельної сфери і інфраструктури. Велика частина цих олігархів, як і згаданий Путіним пан Абрамович, є власниками футбольних клубів, що виступають в Єврокубках.

Експерти упевнені, що переймаючи український досвід, Росія зможе якісніше провести підготовку ЧС-2012, знизивши не тільки тиск на державну скарбницю, але і рівень ризиків.

 

За матеріалами: УНІАН

 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.