Новости Экономика туризмкризис

Українська туристична галузь виходить із кризи — експерт

base article image

 

В Україні відзначається “тенденція збільшення внутрішнього туристичного потоку і збільшення в'їзного туризму, що поступово виводить галузь на докризові показники”.

 

Про це повідомив представник заступник голови державної служби туризму і курортів України Дмитро Заруба на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

 

За словами представника туристичного департаменту, за показниками по виїзному туризму протягом 9 місяців 2010 року Україну відвідало приблизно 16 млн. туристів, що на 1% більше проти аналогічного періоду 2009 р. “Це були здебільшого поїздки приватного характеру з країн ближнього зарубіжжя – Росії, Молдови, Білорусі, а також Польщі та Угорщини”, - повідомив чиновник.

 

Водночас, він зазначив, що поки не відзначається зростання бізнес-активності у проведенні конгрес-заходів і корпоративних подорожей. “Але це загальносвітова тенденція зараз туристи в усьому світі стали більш активними: почали відвідувати більше країн порівняно з кризовим 2008-2009 роком, але бізнес-туризм поки значно поступається у позиціях приватним турам”, - наголосив Д. Заруба.

 

Експерт також зазначив, що виїзні спроможності українських туристів теж збільшилися приблизно на 11%. “Туристів, які виїжджали за кордон з різною метою, було близько 12 млн. – переважно, це також були приватні поїздки”, - відзначив Д. Заруба.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.