Новости Экономика нафтадобутокзбільшення

Мінпаливенерго збирається домовитися з "Укрнафтою" про збільшення видобутку нафти

base article image

 

Міністерство палива й енергетики має намір домовитися з міноритарними акціонерами компанії "Укрнафта" про збільшення виробничих показників із видобутку нафти.

 

Про це сказав міністр палива й енергетики Юрій Бойко на брифінгу у Києві, передав кореспондент ГолосUA.

 

"Ми відновили переговори з акціонерами з приватної сторони і впевнений, що ми виробимо стратегію, яка дасть нам змогу збільшити виробничі показники", - сказав він.

 

При цьому урядовець спрогнозував, що майбутні домовленості можуть передбачати кадрові зміни в "Укрнафті". "Питання збільшення видобутку пов'язане, зокрема, з розглянутими Мінпаливенерго планами щодо реформування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і можливого створення на базі НАКу вертикально інтегрованої компанії, яка об'єднуватиме активи з видобутку, переробки й реалізації нафти. Це багатоетапний процес, який вимагатиме зусиль з урегулювання конфліктних ситуацій із приватними акціонерами", - сказав Юрій Бойко.

 

При цьому він додав, що питання створення вертикально інтегрованої компанії є одним із кількох варіантів, які розглядаються в рамках реформування нафтогазової галузі.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.