Новости Экономика винница тепло

У Вінниці повністю модернізують теплоенергетичний комплекс

base article image

 

У Вінниці, за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, реалізовуватиметься проект по повній модернізації теплоенергетичного комплексу.

По це повідомив міський голова Вінниці Володимир Гройсман після чергової зустрічі з швейцарськими представниками, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, такий проект - результат майже п’ятирічного партнерства Вінницького муніципалітету із представниками Швейцарського бюро співробітництва в Україні, яке  триває з 2006 року згідно відповідного Меморандуму про співпрацю. Першим спільним доробком був проект «Цюріхські трамваї для Вінниці», коли Вінниця безкоштовно отримала більше 100 цюріхських трамваїв, що дозволило повністю модернізувати трамвайний парк обласного центру. Новий проект щодо реалізації програми модернізації теплоенергетичного комплексу міста втричі більший, ніж по трамваях і передбачає комплексну модернізацію всієї системи теплозабезпечення Вінниці. Зокрема, реконструкцію 14 котелень із заміною обладнання, будівництво понад 175 тис.м теплових мереж, встановлення 1681 індивідуального теплового пункту, тощо.

Також В.Гройсман зазначив, що фінансування даного проекту Швейцарія візьме на себе. Попередня його вартість 10-15 млн. швейцарських франків.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.