Новости Экономика мвф росукрэнерготимошенко

Тимошенко попросить МВФ моніторити ситуацію навколо “РосУкрЕнерго”

base article image

 

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко звернеться до Міжнародного валютного фонду з проханням провести моніторинг щодо газу “РосУкрЕнерго”.

Про це сказала лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

““РосУкрЕнерго” незаконно забирає в України 5,5 млрд. доларів. Окрім того, є рішення Стокгольмського арбітражу та постанова уряду, яка узаконює та легалізує цю махінацію”, - сказала вона.

Ю. Тимошенко наголосила, що надішле кожному члену Ради директорів МВФ докладну інформацію щодо “РосУкрЕнерго”. “Кожен з 24 членів Ради директорів отримає лист з аналітичною вкладкою щодо того, як “РосУкрЕнерго” незаконно забирає в України гроші, і я розраховую, що МВФ в меморандумі про співпрацю передбачить пункт добровільної відмови української влади від виконання перерахунку державних грошей “Нафтогазу” та передачі природного газу “РосУкрЕнерго””, - розповіла опозиціонерка.

При цьому вона зазначила, що не проти співпраці України з МВФ. “Я підтримую надання Україні ще одного траншу, але тільки за однієї умов: якщо МВФ створить спеціальну групу моніторингу, яка розбереться з кожним кроком цієї ситуації, бо я думаю, що у “РосУкрЕнерго” вже стався розлад шлунку, бо вони трохи переїли в Україні і хочуть перейти в іншу країну. Але перед тим, як вони це зроблять, я хочу, щоб вони пішли не з державними грошима, а з кримінальними справами”, - наголосила лідерка “Батьківщини”.

Окрім того, за словами, Ю. Тимошенко перерахування “Нафтогазом” 5,5 млрд. доларів компанії “РосУкрЕнерго” втичі збільшить дефіцит бюджету. “Будуть повністю розбалансовані державні фінанси і дефіцит бюджету, який буде збільшений втричі”, - заявила вона.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.