Новости Экономика пенсияреформа

Пенсійна реформа передбачатиме обмеження максимального рівня розміру пенсій

base article image

 

Пенсійна реформа передбачатиме обмеження максимального рівня розміру пенсій.

Про це заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин Ващенко заявив журналістам в кулуарах міністерства, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, відповідні пропозиції до Пенсійної реформи обговорювалися на засіданні робочої групи з підготовки Пенсійного кодексу, яке відбулося 7 грудня. “З параметрів, які, я думаю, ми точно там побачимо, буде обмеження максимального розміру пенсій десь на рівні 12-кратного розміру, і також йдеться про Держслужбовців, які отримають можливість продовження пенсійного віку з відповідними компенсаторами”, - зазначив чиновник.

Разом із тим, К. Ващенко сказав, що остаточні рішення щодо жодного з параметрів ще не прийнято. “Ми робимо все для того, щоб ця реформа була соціально орієнтованою і виходила з тих можливостей, які є у Пенсійного фонду, у держави. І щоб при цьому не була утиснута жодна з категорій громадян. Буде проведена робота з кожною групою людей, яких ця реформа стосуватиметься, і виносячи уроки з подій навколо Податкового кодексу, пенсійна реформа буде ухвалюватися лише після широкого обговорення в парламенті та з громадськістю”, - підкреслив він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.