Новости Политика джартиправительство

Джарти може очолити Мінтранс

base article image

 

У Кабміні очікуються серйозні зміни: окрім скорочення кількості міністерств і зміни функцій віце-прем'єрів, до уряду, швидше за все, прийдуть кілька зовсім нових облич.

 

Дуже реальним вважається, що Міністерство транспорту замість Костянтина Єфименка очолить нинішній прем'єр-міністр кримського уряду Василь Джарти, а Міністерство охорони здоров'я замість Зиновія Митника — Тетяна Бахтєєва або Раїса Богатирьова.

 

Напевно покинуть уряд Володимир Яцуба (Мінрегіонбуд), Михайло Кулиняк (Мінкультури), Юрій Ященко (Мінвуглепром). Зате 100% можна дати за те, що на чолі Міністерства палива та енергетики залишиться Юрій Бойко, Міністерства закордонних справ — Костянтин Грищенко, Міністерства фінансів — Федір Ярошенко, Міністерства з надзвичайних ситуацій — Віктор Балога, Мін'юсту — Олександр Лавринович.

 

Великі шанси залишитися в Кабміні у Дмитра Табачника (Міносвіти), Василя Надраги (Мінпраці та соцполітики) і Миколи Присяжнюка (Мінагропром). Першим міністром, який залишив Кабмін, стане Василь Цушко, якого призначили головою Антимонопольного комітету.

 

За матеріалами: Сегодня

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.