Новости Экономика ценым'ясомолоко

Ціни на молоко та м'ясо знижені — АМКУ

base article image

 

В Україні відбулося зниження роздрібних цін на молочні продукти та м'ясо птиці.

 

Це стало результатом виконання вимог Антимонопольного комітету України основними виробниками цієї продукції та торговельними мережами, повідомила ГолосUA прес-служба органу.

 

Так, згідно з повідомленням відомства, роздрібну вартість молочної продукції в торговельних мережах держави знижено в середньому на 10-15 відсотків, роздрібні ціни на твердий сир – до 25 %.

 

Зокрема, зафіксовано, що ціни на молоко, вершкове масло, сметану знизилися в середньому на 10 % у Кіровоградській області, на 8 % – у Житомирській, Закарпатській, Одеській областях, на 5 % – у Харківській, Запорізькій, Луганській областях тощо.

 

Роздрібні ціни на твердий сир знижено в середньому на 15 % у Дніпропетровській та Хмельницькій області, на 10 % – у Харківській, Луганській, Одеській, Чернігівській області. Найбільше зниження роздрібної ціни зафіксовано в Рівненській області. Зокрема, твердий сир «Лицар» ТМ «Шостка» подешевшав на 25 % у мережі супермаркетів ТОВ «Арго-Р».

 

Ціни на охолоджене м'ясо птиці у роздрібній мережі знизилися в середньому на 5 %. Разом з цим, реагуючи на вимоги Комітету, такі найбільші торговельні мережі, як ТОВ «Metro Cash & Carry Україна», ВАТ «АТБ-маркет», ТзОВ «ПАККО-холдинг», ТОВ «ЕКО», ТОВ «Фудмаркет», ТОВ «Ашан Україна», ТОВ «Адвентіс» та ЗАТ «Фуршет» зобов’язалися забезпечувати економічно обґрунтовані ціни на згадану продукцію та укладати прямі контракти на поставку товару з виробниками.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.