Новости Экономика жкхсубсидиичеркасы

До кінця року субсидії на ЖКГ-послуги отримають 55 тисяч сімей Черкащини

base article image

До кінця цього року субсидії на житлово-комунальні послуги одержать 55 тисяч черкаських сімей.


Про це заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Пузяк повідомив по завершенню селекторної наради щодо призначення житлових субсидій населенню, передав кореспондент ГолосUA.

Коментуючи ситуацію, що склалася в області з нарахуванням субсидій, заступник голови облдержадміністрації зауважив, що в області вже опрацьовано понад 92 % звернень громадян та призначено субсидії майже 50 тисячам осіб.


«Для поліпшення ситуації в області створено координаційний центр з організації соціального захисту населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги, природний газ, працює робоча комісія з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком», - зазначив М. Пузяк, підкреслюючи, що особливу увагу акцентовано на соціальний захист самотніх непрацездатних громадян похилого віку та інвалідів, що потребують сторонньої допомоги.

Крім того, за його словами, в області проводиться щоденний моніторинг стану надання населенню житлових субсидій та інформаційно-роз’яснювальної роботі. 


За результатами селекторної наради заступник голови облдержадміністрації звернувся до представників усіх районів області з проханням забезпечити розрахунки по пільгах і субсидіях населенню за фактично спожиті енергоносії та послуги у повному обсязі, а також забезпечити повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.