Новости Экономика евро-2012держорганвр

Нардепи сьогодні можуть створити спецдержорган, який займатиметься питаннями Євро-2012

base article image

 

Верховна Рада включила до порядку денного проект закону “Про внесення змін до законів України “Про здійснення державних закупівель” та “Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні”.

Законопроект, зокрема, передбачає внести до закону України “Про здійснення державних закупівель” такі зміни:

в абзаці 20-му частини четвертої статті 2 закону України “Про здійснення державних закупівель” слова та цифри “спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу” замінити словами та цифрами “спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення підготовки та реалізації в Україні інфраструктурних проектів для виконання завдань та заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та інших міжнародних спортивних подій”.

До закону України “Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу в Україні” такі зміни:
у тексті статті 5.1. слова та цифри “спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу” в усіх відмінках замінити словами та цифрами “спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення підготовки та реалізації в Україні інфраструктурних проектів для виконання завдань та заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та інших міжнародних спортивних подій” у відповідних відмінках.

Нагадаємо, 8 грудня у Верховній Раді зареєстрований проект постанови про прийняття за основу законопроекту щодо спецдержоргану з питань Євро-2012 в Україні.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.