Новости Экономика бюджетминфин

У Держбюджеті-2011 врахована передвиборна програма Януковича, - міністр фінансів

base article image

 

У проекті закону “Про Державний бюджет на 2011 рік” враховано передвиборну програму Президента України Віктора Януковича.
 
Про це повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради під час представлення проекту Закону про Державний бюджет на 2011 рік.
 
“У цьому документі враховані вимоги таких стратегічних документів як передвиборна програма Президента України, основні напрямки бюджетної політики на 2011 рік, схвалені постановою Верховної Ради України від 4 червні 2010 року, програма економічних реформ України на 2010-2014 роки”, - підкреслив міністр.
 
Він зазначив, що документ також розроблено на новій податковій базі, згідно з вимогою Верховної Ради. За словами посадовця, у законопроекті зберігається орієнтація на ціннісний підхід, “який позитивно зарекомендував себе в практиці управління державними фінансами”.
 
“Зокрема, це — стабілізація та розвиток української економіки на основі її модернізації та перетворення на економіку інноваційного типу — підвищення соціальних стандартів, забезпечення належного соціального захисту громадян України, системне оновлення суспільних відносин, стабільність фінансової і податкової системи”, - заявив Ф. Ярошенко.
 
За його словами, основою для стратегії Держбюджету-2011 стала “наполеглива праця вищого керівництва держави”. “Результати наполегливої праці вищого керівництва держави створили основу для нової стратегії Державного бюджету 2011 року від економіки терпіння до впевненого економічного розвитку та зростання”, - підкреслив міністр.
 
Посадовець підкреслив, що ця стратегія дозволить наступного року підвищити ефективність державних видатків і створить умови для “економічного розвитку та розвитку регіонів”.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.