Новости Экономика ну-нсбюджет

Поданий Бюджет-2011 неактуальний і складений на основі старої адміністративної системи — НУ-НС

base article image

 

 

Поданий проект Бюджету на 2011 рік не містить реального підвищення соціальних стандартів і тому він є профанацією.
 
Про це сказала народний депутат від “Нашої України-Народної Самооборони” Ксенія Ляпіна в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.

“Моє враження від Бюджету, що в ньому взагалі немає нічого фундаментального. Влада намагається “підкручувати” Бюджетний кодекс і, наприклад, для місцевих громад Києва половина податків з доходів фізичних осіб збирається в Державний Бюджет і це робиться тому, що місцевого самоврядування в Києві просто немає...”, - розповіла К. Ляпіна.

При цьому вона нагадала, що Бюджет є в край неактуальним. “Він складений на основі старої адміністративної системи. І виникає запитання, що буде з видатковою частиною, тоді, коли весь Бюджет приведуть у відповідність з новою адміністративною структурою. Тобто сьогоднішній розгляд Бюджету — це просто профанація”, - зазначила депутат.

Водночас політик додала, що вже давно не пам'ятає якісного Бюджету. “Я зараз говорю не тільки про Бюджет Партії регіонів, але й минулорічний. І я переконана, що з Бюджету нікому багато давати не будуть. Бо, наприклад, реального підвищення соціальних стандартів там немає, а додаткові витрати йдуть на Генпрокуратуру та СБУ”, - наголосила К. Ляпіна.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.