Новости Экономика минфинбюджетпрезидент

У Держбюджеті-2011 передбачене фінансування стратегічних рішень Президента — Ярошенко

base article image

 

У проекті Державного бюджету на 2011 рік передбачене фінансування стратегічних рішень Президента України Віктора Януковича.
 
Про це заявив міністр фінансів Федір Ярошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради, передав кореспондент ГолосUA.
 
Зокрема, за словами міністра, передбачене фінансування стратегічних рішень Президента в галузі освіти. “На 1,6 млрд. грн. збільшуються видатки на освіту в місцевих бюджетах... Видатки на професійно-технічну освіту визначено у розмірі 3,8 млрд. грн., 110 млн. грн. буде спрямовано на інформатизацію загальноосвітніх шкіл”, - зазначив він.
 
За словами посадовця, у видатковій частині Державного бюджету на 2011 рік передбачено фінансування підвищення стипендій учням ПТУ та студентам усіх категорій вищих навчальних закладів.
 
“У галузі розвитку фізичної культури та спорту, крім підвищення поточних завдань, буде продовження фінансування до Євро-2012. На виконання плану Євро-2012 планується передбачити видатки 12,1 млрд. грн”, - повідомив він.
 
Пріоритетом державної бюджетної політики, зазначив Ф. Ярошенко, в галузі економічного розвитку розглядається забезпечення реалізації національних проектів. “Буде забезпечено безпосередньо фінансування бюджетних програм в межах реалізації нацпроектів і сприяння в залученні коштів міжнародних фінансових організацій. Програми, що будуть реалізовуватись в межах національних проектів на регіональному рівні отримають пріоритетну бюджетну підтримку”, - зазначив урядовець.
 
За його словами, безпосередньо “Укрнацпроекту”, “як головному розпоряднику бюджетних коштів”, передбачено виділити з Державного бюджету 122,3 млн. грн.
 
Також міністр повідомив, що у Держбюджеті-2011 пропонується збільшити видатки природоохоронного характеру у 2,6 рази, втричі збільшуються видатки на проекти енергозбереження, збільшена державна підтримка АПК — “передбачена достатня сума для виконання проектів”.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.