Новости Экономика бюджетбют

В Бюджеті-2011 більше витрат на багатих і менше — на бідних - БЮТ

base article image

 

Держбюджет-2011 рік розроблений на збагачення вибраних та збіднення пересічних українців.
 
Про це сказав депутат від БЮТ Сергій Соболєв на брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.
 
“Аналіз проекту Державного бюджету України свідчить про те, що він об'єднує в собі 2 бюджети. Один - для народу, інший — для вибраних. І проект для народу містить зменшення витрат, тобто — це ж дорога до бідності. А для вибраних - це бюджет на розкіш та багатство”, - розповів опозиціонер.
 
За словами політика, усі соціальні стандарти в Бюджеті скорочені. “Зокрема, скоротилися на 10% витрати на освіту. На 7 % скоротилося фінансування фізичного виховання у школах на вищих навчальних закладах. Та й взагалі витрати на Міністерство освіти зменшилося на 21%, в порівнянні з Бюджетом-2012”, - зазначив народний депутат.
 
Також за словами депутата, є скорочення коштів на програми молодіжної політики. “В цілому на державну підтримку дітей, молоді та українських родин передбачено лише 5,8 млн гривень. Це - приблизно стільки, скільки виділили на реконструкцію тільки одного приміщення відпочинку чиновницької еліти санаторію “Гурзуфський” в Криму”, - повідомив С. Соболєв.
 
Також за словами бютівця, фінансування державного управління справами збільшене на 27%. “Це при тому, що дохід Бюджету виріс лише на 5%”, - зауважив він.
 
Депутат також наголосив, що, аналізуючи Бюджет, він не побачив збільшення витрат на українську культури, “а витрати на музеї України зменшено на 7%”. “Якщо говорити про охорону здоров'я, то витрати на цю сферу збільшенні лише на 5%. А фінансування лікарні “Феофанія” - на 45%. Тому не інакше як назвати цей Бюджет для вибраних — я не можу”, - сказав С. Соболєв.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.