Новости Экономика світовий банккредит

Наступного року Світовий банк готує для України позики на 1,5 мільярди доларів

base article image

 

У 2011 році Україна може отримати від Світового банку фінансування на 1,5 мільярди доларів США.

Таку думку висловив директор відділу Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Мартін Райзер на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

"Я не буду робити конкретний прогноз щодо суми грошей, але проект, який є на підході, він дуже великий. Загальна сума — приблизно 1,5 млрд. дол. Чи всі вони відбудуться наступного року — побачимо", - зауважив М.Райзер.

При цьому він уточнив, що Світовий банк співпрацює з Україною у 2 програмах бюджетної підтримки: одна — це пенсійна реформа, поліпшення адресності соціальної допомоги, дерегуляція, реформа держзакупівель, і друге питання — це підтримка реабілітації фінансового сектора. І обидві ці позики, за словами М. Райзера, заплановано надати наступного року. “Але ці позики йдуть на нашу раду директорів після того, як реформи вже відбулися. Ми не даємо кошти на те, щоб реформи робилися в майбутньому, тому часові рамки залежать від того, коли реформи будуть закінчені”, -

При цьому він наголосив, що має досить оптимістичні прогнози стосовно позики на підтримку політики розвитку. “Ми є досить близькі, а стосовно реабілітації фінансового сектора, там трошки далі”, - додав він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.