Новости Экономика амкуахметовсми

Антимонопольний комітет дозволив Ахметову купити ще один канал

base article image

 

Антимонопольний комітет дозволив контрольованій “System Capital Managemen”t (Донецьк) компанії “TRK Media Holding” (Кіпр) купити більше 50% телекомпанії «Телевізійна служба Дніпропетровська» («34 канал», Дніпропетровськ).

Про це йдеться в повідомленні Антимонопольного комітету.

Прес-секретар SCM Ганна Терехова підтвердила, що 100% компаній “TRK Media Holding” контролюється SCM, медіахолдинг якої веде переговори про придбання «34 каналу» в рамках програми розширення мережі регіонального мовлення. Терехова сказала, що операція з придбання каналу ще не завершена.

Вона підкреслила, що в разі покупки ще деякий час після завершення операції канал працюватиме без програмних і кадрових змін, поки новий власник не затвердить рішення про формат розвитку каналу надалі.

«34 канал» має об'єм ефірного мовлення 24 години в добу і позиціонується як канал загальної спрямованості. Покриття: Дніпропетровськ (ефір), Кривий ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград, Новомоськовськ.

32% акцій телекомпанії, яка зареєстрована у вигляді приватного акціонерного товариства, належить Дніпропетровській міській раді, 24% - “Arrowdeal Investment” (Кіпр), 16% - компанії «Агро-Весна» (Дніпропетровськ).

У жовтні SCM оголосила про об'єднання своїх медіаактивів в медіагрупу «Україна». До складу медіагрупи увійшли телеканал «Україна», спортивний канал «Футбол», регіональний канал «Донбас», сейлз-хауз «Медіапартнерство» (володіє ексклюзивними правами на продаж рекламного часу телеканалів, що входять до групи) та інтернет-холдинг “Digital Ventures” (портал tochka.net).

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.