Новости Экономика ремонтдорогичеркасы

В Умані здійснили ремонт доріг вартістю майже чотири мільйони гривень

base article image

 

В місті Умані Черкаської області упродовж 2010 року відділом комунального господарства виконано ремонт міських доріг на загальну суму 3 млн. 977 тис. грн.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив заступник начальника відділу комунального господарства Уманської міської ради Микола Лисогора.

За його словами, щорічно, відповідно до програми благоустрою та титульного списку відділу комунального господарства, враховуючи необхідність проведення першочергових заходів щодо благоустрою території міста, виконується великий обсяг робіт з утримання об'єктів благоустрою міста.

Зокрема, було проведено поточний ремонт асфальтобетонного покриття 22 вулиць та чотирьох площ.

«Було задіяні одночасно три дорожніх організації. Відділ комунального господарства, керуючись положеннями Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів», постійно звертається до юридичних та фізичних осіб, керівників підприємств та організацій, взяти участь у благоустрою міста на дольових засадах у ремонті дорожнього покриття шляхів, тротуарів, під'їзних доріг. Так, за рахунок дольової участі додатково виконані роботи з ремонту дорожнього покриття ще п’яти вулиць та встановлено 50 нових дорожніх знаків», - зауважив М. Лисогора.

За його словами, за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, відремонтовано вул. Київську, Шевченка, Дерев'янка та Шмідта. Вартість цих робіт склала 700 тис.грн. Нині ж проводиться відновлення та благоустрій ділянок, де виконувалися аварійні роботи з ремонту підземних мереж і комунікацій.

«Сьогодні ж відділ комунального господарства працює над розробкою проекту Програми благоустрою міста на 2011 – 2015 роки», - підсумував М. Лисогора.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.