Новости Экономика луганскамку

Губернатор Луганщини вважає незадовільною діяльність обласного відділення Антимонопольного комітету

base article image

 

Губернатор Луганської області Володимир Пристюк на апаратній нараді піддав жорсткій критиці діяльність обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі ОДА.

За наданою інформацією, В. Пристюк дорікнув голові обласного територіального відділення АМКУ Валентину Шапці за те, що відділення, на його думку, не приділяє належної уваги проблемам ціноутворення на продукти харчування та інші товари. В Пристюк зазначив, що на Луганщині працює більше 30 тис. суб'єктів господарювання, які підлягають контролю з боку антимонопольних органів. При цьому в області залишаються монополізованими 41 регіональний ринок і 48 монополізованих загальнодержавних ринків. За результатами роботи (за показниками, визначеними Антимонопольним комітетом України) Луганське обласне територіальне відділення протягом останніх років серед десяти найбільших областей України посідає 5-7 місця.

Губернатор, зокрема, висловив невдоволення ситуацією, що склалася в області з цінами на курятину. «Якщо це найдешевший вид м'яса, то його, як правило, купують соціально незахищені верстви населення, тобто люди, котрі особливо потребують нашої підтримки і захисту. Ми не маємо права дозволяти наживатися на них», - підкреслив посадовець. Він наголосив на тому, що обласне відділення АМКУ повинно більш жорстко контролювати ціноутворення, його економічне обґрунтування, відслідковувати можливі змови продавців товарів та послуг.

Губернатор надав доручення обласному відділенню АМКУ та управлінню зі справ захисту прав споживачів провести масові перевірки не лише цін на продукти в передсвяткові дні, а ще й якості товарів, що продаються. Деякі підприємці намагаються продати увесь товар, що залежався, реалізувати простроченні продукти, користуючись нагодою. Ми не повинні допустити такої ситуації”, - підкреслив В. Пристюк.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.