Новости Экономика мусорчеркасы

Черкащани платитимуть 34 гривні за кожен вивезений кубометр сміття

base article image

 

Віднині мешканці Черкас платитимуть 34 гривні 24 копійки за кожен метр кубічний вивезеного відповідними службами сміття.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Черкаського міськвиконкому Василь Старіков, передав кореспондент ГолосUA.

За словами В. Старікова, комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти” сьогодні ставить питання про підняття тарифу за вивіз сміття.

“Більше того, розрахунок проводиться на кожного мешканця міста Черкаси, і є норма накопичення сміття. Раніше ця норма складала 1, 41 куба, а в квітні місяці був затверджений новий тариф (була відповідна угода з науково-дослідним інститутом, який цим питанням займався і проводив дослідження) - 1,95 кубів. Ще у квітні було відповідне рішення виконкому, але до цього часу нова норма накопичення не введена в дію”, - зауважив В. Старіков.

Він також наголосив, що “Черкаська служба чистоти” працює зі збитками, і виконком повинен прийняти рішення про поповнення статутного фонду цього комунального підприємства на 665 тисяч гривень для часткового покриття тієї різниці, яку могли платити люди, що користувалися цією послугою.

“У новому тарифі враховано нову норму накопичення твердих побутових відходів. Крім того, збільшилася і вартість вивезення. Якщо раніше ціна становила 23 гривні 16 копійок за метр кубічний, то зараз буде становити 34гривні 24 копійки”, - підсумував В. Старіков.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.