Новости Экономика луганскналоги

Офіс по роботі з великими платниками податків залишиться в Луганську - голова Луганської облради

base article image

 

Офіс по роботі з великими платниками податків залишиться в Луганську й до Донецька переведений не буде.

 

Про це заявив голова Луганської облради Валерій Голенко на прес-конференції в обласній раді, передав кореспондент ГолосUA.

 

Він впевнений, що подібного рішення не буде, а пропозиція має лише гіпотетичний характер.

 

Ми розуміємо, що адміністративна реформа може передбачати різні варіанти, і вони можуть розглядатися з метою поліпшення керівництва державою, але я вважаю, що офіс має залишитися в Луганську, - наголосив голова облради.

 

За його словами, місцева влада повинна мати важелі для взаємодії з великим бізнесом, який працює на території області, тому що від ефективних відносин бізнесу і влади залежить соціально-економічний розвиток регіону.

 

Посадовець зазначив, що позиція луганських керівників не унікальна. В інших регіонах України теж подібне рішення не сприймається владою тих областей, для яких також запропоновано перевести офіси по роботі з великими платниками податків за межі області.

 

Нагадаємо, декілька днів тому Донецька державна податкова адміністрація підтвердила журналістам інформацію про те, що офіс для обслуговування великих платників податків Луганської області буде переведений до Донецька.

 

Голова ДПА в Донецькій області Олександр Клименко підкреслив, що це рішення було прийнято для модернізації податкової служби.

 

О. Соколова

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.