Новости Политика прокуратурадрака

Справу про бійку депутатів спустять на «гальмах» - політолог

base article image

 

Висунута прокуратурою стаття про втручання у діяльність державного діяча у зв'язку із бійкою у Верховній Раід може бути трактована й проти бютівців, оскільки вони блокували роботу парламенту.

 

Про це сьогодні заявив президент аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов в ексклюзивному коментарі ГолосUA.

 

«Я, чесно кажучи, не дуже вірю в об'єктивне розслідування, оскільки сам пан В. Пшонка (Віктор — генеральний прокурор) заявив, що він є членом команди по виконанню рішень Президента (Віктора Януковича — ред.). Тому сьогодні у нас навряд чи можна говорити про те, що у нас є прокуратура є політично незалежна й буде працювати у рамках закону», - сказав він.

 

За словами І. Жданова, стаття про втручання в діяльність державного діяча, яку прокуратура Києва порушила у справі із бійкою, може бути трактована й так, що справа може торкатися бютівців, «тому що вони блокували Верховну Раді і це можна назвати як втручання у діяльність політичного діяча». Окрім того, на переконання політолога, нікого позбавляти мандата не будуть. «Я думаю, що ця справа буде спущена на гальма», - сказав він.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 21 грудня, прокуратурою м. Києва за матеріалами дослідчої перевірки, проведеної органами внутрішніх справ щодо подій, які мали місце 16 грудня цього року в сесійній залі Верховної Ради України, порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 344 КК України (втручання в діяльність державного діяча).

Розслідування кримінальної справи доручено слідчому відділу прокуратури столиці.

 

Я. Солонська

 

 

 

 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.