Новости Экономика пенсиифонддефицит

Дефіцит Пенсійного фонду покриватиметься за рахунок виведення зарплат з тіні – Олійник

base article image

 

Після впровадження пенсійної реформи, дефіцит Пенсійного фонду має покриватися за рахунок виведення зарплат із тіні. 

 

Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Володимир Олійник в ефірі програми «РозворотUA», що є спільним проектом ГолосUA та радіо «Ера FM».

 

Він зазначив, що дефіцит Пенсійного фонду буде покриватися за рахунок навантаження на Пенсійний фонд, в тому числі і за рахунок виведення із тіні заробітної платні.

 

«Я апелюю тими цифрами, які є в Інтернеті. Приблизно 100 мільярдів, а якщо брати нарахування, десь 39%, то, безперечно, це суттєві надходження до Пенсійного фонду. Це буде не одразу, бо ви добре знаєте, як складно вивести когось із тіні», - зазначив політик.

 

Нардеп наголосив, що паралельно планується зробити «багато добрих змін у економіці», щоб стимулювати ріст виробництва.

 

«Це – зростання заробітної плати. Бо якщо не буде зростання зарплати, то, безперечно, не буде і збільшення відрахувань до Пенсійного фонду. Всі ці речі взаємопов’язані», - підкреслив В. Олійник.

 

Разом з тим, він зауважив, що є певні ризики у впровадженні цієї реформи. «Оскільки ви добре знаєте, що початок будь-якої реформи не завжди буває вдалим, бо необхідно примусити платити, примусити працювати, стимулювати до роботи і т.», - пояснив політик.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.