Новости Экономика вкладывр

13 квітня наступного року депутати обговорять проблему знецінених вкладів

base article image

 

Народні депутати проголосували у першому читанні за проведення парламентських слухань на тему “Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян”.

За таке рішення проголосували 260 народних депутатів.

Авторами законопроекту є народні депутати від КПУ Петро Симоненко, Валентин Матвеєв і Петро Цибенко.

Слухання запропоновано провести 13 квітня 2011 року. До 11 березня 2011 року Кабінет Міністрів України має підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали про стан і реальні шляхи повернення та компенсації заощаджень громадян, конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідача із зазначеного питання.

У пояснювальній записці до законопроекту, зокрема, йдеться про те, що парламентські слухання на згадану тему дозволять “всебічно обговорити сучасний стан із компенсацією та поверненням знецінених заощаджень громадян Україні, виробити якісні та обґрунтовані рекомендації з метою визначення чіткого плану загальнодержавних комплексних заходів щодо подальших виплат знецінених заощаджень”.

Також у пояснювальній записці йдеться про те, що реалізація проекту не потребує додаткових видатків із державного бюджету України.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.