Новости Экономика кпубюджет

КПУ домоглася збільшення фінансування низки соціальних статей та програм у Держбюджеті на 2011 рік

base article image

 

Саме завдяки активній позиції Компартії в Держбюджеті на наступний рік передбачені видатки на фінансування шкільних підручників, дитячих і юнацьких оздоровчих комплексів, таких як “Артек” і “Молода гвардія”.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Комуністичної партії України.

Так, згідно з повідомленням, комуністи домоглися, щоб у Бюджеті на наступний рік були закладені необхідні кошти для підвищення мінімальних зарплат, пенсій, стипендій, а також підвищення прожиткового мінімуму.

“Незважаючи на жорсткі вимоги до уряду України з боку МВФ щодо скорочення соціальних виплат, депутатам-комуністам вдалося відстояти у Держбюджеті на 2011 рік повноцінне фінансування закону про “дітей війни”, а також підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни та заходів, пов'язаних зі святкуванням Дня Перемоги”, - заявили комуністи.

Крім того, Компартія відзначила збільшення на 2011 рік в два з половиною рази суми дотацій роботодавцям на забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем.

Фракція КПУ у Верховній Раді прийняла рішення проголосувати за ухвалення Держбюджету України на 2011 рік виходячи з того, що при доопрацюванні документа, всі найбільш значущі пропозиції депутатів від Компартії були враховані.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Раді прийняла в цілому Державний Бюджет на 2011 рік.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.