Новости Экономика луганскбизнесазія

Бізнесмени з Перської затоки зацікавилися Луганщиною

base article image

 

На наступному тижні до Луганська приїде делегація підприємців Кувейту та Бахрейну, а також представників їх торговельно-промислових палат, щоб посприяти економіці міста.

Про це на зустрічі з журналістами розповів 1-й заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Лозовський, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, підприємці з країн Перської затоки виявляють інтерес до економіки Луганщини, і тільки за збігом обставин вони не змогли взяти участь у проведеному в Луганську в листопаді Міжнародному інвестфорумі. 

Метою візиту є ознайомлення з потенціалом області, а також підписання документа про співпрацю між Луганським регіональним агентством сприяння інвестиціям і найбільшими регіональними економічними організаціями Бахрейну та Кувейту.

Невдовзі до Луганської області планують завітати також бізнесмени з Саудівської Аравії Едуард Лозовський вважає, що такий інтерес в великій мірі є наслідком проведеного інвестфоруму. 

«За останні 3 тижні у нас побували 3 делегації з КНР з оборотом у десятки мільйонів доларів, групи бізнесменів з Іспанії, Голландії, а багато росіян звідси просто не виїжджали. Наступного тижня ми чекаємо делегацію з країн Південно-Східної Азії: Індії та Пакистану. За останні кілька тижнів відбулися зустрічі з усіма об'єднаннями іноземних підприємців, які працюють в Україні, американцями, англійцями, Європейської бізнес-асоціацією, представниками французького, німецького, азіатського бізнесу. Усього близько 3 тис. іноземних компаній знають про Луганську область, де влада створює для бізнесу максимально можливі преференції. Такого рівня інтересу до Луганської області не було ще ніколи», - підкреслив заступник губернатора.

Нагадаємо, що губернатор Луганщини Володимир Пристюк заявив про те, що облдержадміністрація і Агентство сприяння інвестиціям уже розпочали підготовку до другого Міжнародного інвестфоруму, який буде проведений за ще більш прагматичною програмою.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.