Новости Экономика луганскземляпаї

Луганський губернатор вимагає, щоб до березня з населенням були своєчасно проведені розрахунки за земельні паї

base article image

 

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк під час наради з питань розвитку аграрного сектору Луганщини підкреслив, що на особистому контролі у керівників райдержадміністрацій повинен знаходиться питання своєчасних і повних розрахунків за паї населення. 

Про це йдеться у звіті про хід наради, який кореспонденту ГолосUA надали у прес-службі ОДА.

«Щоб до 5 березня наступного року всі платежі були приведені до 3%», - дав доручення губернатор. За його словами, залучення в сільгоспроботи всіх земель стане головним критерієм оцінки роботи керівників районів і міст. 

«Земля - це не тільки засіб виробництва, а й надбання», - зазначив В. Пристюк. Він вважає за необхідне на усіх територіях області скласти реєстр всіх земельних ділянок - ті, які розробляються, і ті, які ще не розроблені.

Крім того, головою облдержадміністрації дано доручення збільшити площі обробітку земель на 50 тис. га. За найближчі три роки, на думку Володимира Пристюка, повинно бути проведено технічне переозброєння в сільському господарстві. «В області повинен бути свій сільськогосподарський парк техніки. У нас є бази. Треба працювати в цьому напрямі », - сказав губернатор.

Другим важливим аспектом роботи в сільському господарстві, за словами Володимира Пристюка, є створення нових робочих місць і збільшення заробітної плати. На сьогодні рівень середньої зарплати в галузі становить 1460 грн. У деяких районах цей показник нижче середнього.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.