Новости Экономика нбуправительство

Азаров розповів про завдання Нацбанку

base article image

 

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час представлення трудовому колективу Національного банку України нового Голови НБУ Сергія Арбузова окреслив завдання, які постають перед Урядом і Нацбанком, як незалежним органом.

Про це повідомила прес-служба уряду.

«Нам необхідна виважена політика Національного банку, яка з одного боку повинна обмежувати інфляцію і дбати про монетарну стабільність, а з іншого боку, безумовно, повинна сприяти приросту кредитів і перш за все тих, які направлятимуться на інноваційний розвиток країни, на модернізацію країни», - підкреслив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр додав, що урядова політика направлена на скорочення дефіциту бюджету. За його словами, реальний дефіцит Державного бюджету в 2011 році буде скорочений до 3%. Поточного року бюджет виконується з дефіцитом біля 5%.

«Нам від Національного банку потрібна впевненість у стабільності курсу, впевненість у тому, що всі показники витримуватимуться в узгоджених рамках. Ми зацікавлені, щоб Нацбанк співпрацював з Урядом щодо виваженої, дуже обережної оцінки обсягу грошової маси. Нам, безумовно, потрібна спільна узгоджена політика і виважені рішення», - наголосив Прем‘єр-міністр.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.