Новости Экономика прикарпатьепромышленность

На Прикарпатті у 2011 році планують збільшити обсяги промисловості на 10%

base article image

 

На Івано-Франківщині у 2011 році планують збільшити обсяги промислового виробництва порівняно з поточним роком на 10%.

Про це на прес-конференції повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, у І кварталі 2010 року спад промислового виробництва на Прикарпатті становив 26%, а у листопаді 2010 року – лише 3%.

«Важливо те, що на наступний рік ми запланували приріст виробництва продукції на 10%. Тішить те, що завдяки стабільності в державі до нас приходять інвестори. Вже підписано цілий ряд важливих для області інвестиційних угод. Сьогодні ця сума складає 680 мільйонів доларів, а до кінця року сягне 1 мільярда доларів», – зазначив голова ОДА.

Крім цього, пріоритетними для Івано-Франківської області у 2011 році будуть дошкільна освіта та медицина. За словами М. Вишиванюка, щоб у найближчі 2-3 роки зняти проблему забезпечення краю дитячими садочками, вже у 2011 розпочнеться проектування дитячих садочків у населених пунктах області, де їх бракує.

Також в облдержадміністрації обіцяють акумулюватимуть кошти для придбання в лікувальні заклади Івано-Франківщини сучасного медичного обладнання, в першу чергу, для проведення якісної діагностики.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.