Новости Экономика вінничинамеланж

Вінничина позбулася меланжу

base article image

 

З Вінницької області вивезено останню партію меланжу, а саме надлишкові та некондиційні компоненти рідкого ракетного палива.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига під час прес-конференції у Вінниці, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, таку інформацію він отримав від міністра оборони України, зокрема, під час телефонної розмови з ним.

За повідомленням, вивезення відпрацьованого палива за територію України, а саме до Росії, та його подальша утилізація відбувається у рамках спільного проекту ОБСЄ та України. Утилізацію небезпечної речовини здійснюється на двох підприємствах Російської Федерації, що виграли міжнародний тендер на право утилізації.

Щодо 100 га території складу під Калинівкою, який проіснував понад 55 років, то військові планують там провести заходи з очищення території, яка згодом буде передана місцевій громаді.

Довідка ГолосUA. У спадок від Радянського Союзу Збройним Силам України залишилося майже 16,7 тисяч тонн надлишкових та некондиційних компонентів ракетного палива (КРП), з яких більшість складають меланжі (Меланж-20Ф, Меланж-20і, Меланж-20К, Меланж-27і, Меланж-27П).

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.