Новости Экономика круприкарпатье

КРУ в Івано-Франківській області виявило порушень на 670 млн. грн.

base article image

 

Понад 670 млн. грн. фінансових порушень виявили працівники Контрольно-ревізійного управління в Івано-Франківській області за 11 місяців 2010 року, передав кореспондент ГолосUA.

За інформацією прес-служби КРУ в Івано-Франківській області, понад 100 млн. грн. з цих коштів – це порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Внаслідок вжитих заходів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства на суму майже 69,3 млн. грн. та усунення інших фінансових порушень, які не призвели до втрат ресурсів на суму 387,1 млн. грн.

За результатами проведених ревізій з метою вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни застосовано фінансові санкції у 204 випадках, у тому числі 57 розпорядникам зменшено бюджетні призначення/асигнування на загальну суму понад 5,8 млн. гривень.

До дисциплінарної відповідальності в 2010 році було притягнуто 182 посадові особи об’єктів контролю, з яких 4 – звільнено із займаних посад, а також до матеріальної відповідальності притягнуто 86 осіб.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.