Новости Экономика черкасыцены

У Черкаській області влада не допустить спекулятивного зростання цін під час свят

base article image

 

На Черкащині обласна влада посилить контроль за ціновою ситуацією у передноворічні та святкові дні, аби не допустити спекулятивного зростання цін

Про це йшла мова під час наради з питань контролю за цінами та захисту прав споживачів у святкові дні, що проходила за участі заступників голови обласної державної адміністрації Василя Корнієнка та Михайла Пузяка, передав кореспондент ГолосUA.

Напередодні та під час святкових днів інколи спостерігається зростання вартості окремих продовольчих та промислових товарів, яке за оцінками фахівців зумовлене в першу чергу створенням штучного ажіотажу та спекулятивними діями певних підприємців. Такі дії, за словами заступника голови облдержадміністрації, є неприпустимими, тому владою буде вжито всіх необхідних заходів, аби не допустити необґрунтованого завищення цін.

Зокрема, згаданими контролюючими службами буде здійснюватися жорсткий контроль за ціноутворенням та його економічним обґрунтуванням, відслідковуватимуться можливі змови продавців товарів та послуг і у разі виявлення порушників їх буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством. Особливу увагу буде зосереджено на так званих продуктах соціального кошика, які мають залишатися доступними для малозахищених верств населення.

Крім контролю за ціновою ситуацією в передноворічні та святкові дні здійснюватиметься і контроль за якістю продукції, для того щоб попередити спроби продажу неякісних товарів та тих, що непридатні до споживання через порушення терміну реалізації.

В. Середа

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.