Новости Политика правительствопенсия

Азаров збереже високу пенсію суддям, прокурорам, держслужбовцям - Соболєв

base article image

 

Пенсійна реформа уряду Миколи Азарова передбачає, що високу пенсію отримуватимуть півтора мільйони “привілейованих” пенсіонерів, серед яких — судді, прокурори, держслужбовці.

 

Про це в інтерв'ю кореспондентові ГолосUA заявив депутат від БЮТ-Б Сергій Соболєв.

 

За його словами, “привілейовані” пенсіонери отримуватимуть пенсії у розмірі 80% від зарплати. “Уряд Азарова з метою вирішення проблем дефіциту бюджету Пенсійного фонду подав до Верховної Ради проект закону, який передбачає підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років, а також підвищення тривалості страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі до 25 років (для жінок) та до 35 (для чоловіків)”, - сказав політик.

 

О. Соболєв також обурився, що для півтора мільйона “привілейованих” пенсіонерів зберігається висока пенсія у той час, як для більшості громадян вона нараховуватиметься таким чином, що її розмір не перевищуватиме 50% від зарплати. “В у мовах економічної кризи такі норми як підвищення пенсійного віку та збільшення пенсій для високопосадовців є просто неприпустимими і передчасними”, - наголосив він. Водночас депутат додав, що також вважає неприйнятним підвищення мінімальної тривалості страхового стажу для отримання соціальної пенсії.

 

О. Каретнікова

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.