Новости Экономика сшадоллар

У 2011 році значних коливань курсу гривні до долару США не очікується – Івченко

base article image

 

У 2011 році значних коливань курсу гривні до долару США не очікується.

 

Про це заявив керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Микола Івченко на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

 

За його словами, вартість валюти Сполучених штатів не перевищуватиме в Україні 8 гривень з копійками.

 

Єдиною причиною, на переконання М. Івченка, може спричинити «стрибок» долару це - світові ризики.

 

«Якщо ситуація в єврозоні розвиватиметься за найпесимістичнішим сценарієм і по допомогу звернеться ще й Іспанія, будуть понижені кредитні рейтинги Франції, Італії, встане питання про виключення з єврозони Греції та Португалії, то євро почне падати, а долар в усьому світі може «підскочити», - наголосив він.

Разом з тим фахівець підкреслив, що такий песимістичний сценарій сьогодні не розглядається серйозно жодною авторитетною фінансовою організацією світу і вірогідність такої небезпеки не більше 20%.

 

При цьому М. Івченко порадив українцям не реагувати на можливе підвищення курсу долару СШУ у грудні-січні.

 

«Невелике підвищення - це традиційно для грудня. Згадайте минулий рік: тоді 15 грудня долар коштував 8,18 гривні, а до кінця січня вже 8,03 гривні. Тому ці місяці не показові абсолютно. Свою роль відіграють імпортери, які купують долари купують і просто комерційні банки хочуть на цьому заробити. Тому не потрібно піддаватися на це і бігти в обмінники скуповувати долари», - попередив експерт.

 

А. Береза

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.