Новости Экономика олимпийскийевро-2012

На НСК "Олімпійському" встановлять енергоекономне скло

base article image

На НСК «Олімпійський» встановлюють скло, яке дозволить знизити тепловитрати удвічі. Надміцні склопакети з високою ізоляційною здатністю вже встановлено на фасадах VIP–зони та зони уболівальників. На черзі – монтаж прозорого скляного куполу даху в Італійському дворику.

«Склопакети та алюмінієві фасадні і віконно-дверні системи для НСК «Олімпійський» виготовлено за найсучаснішими технологіями з використанням продукції світових виробників (Reynaers, Pilkington, Glassbel), що дозволяє вирішити найскладніші технічні завдання», – запевнив Олександр Поважний, Генеральний директор ПП «Інвест-Майстер-Буд» – субпідрядника з виготовлення та монтажу алюмінієвих світлопрозорих фасадних систем і перильних огорож на стадіоні.

Для скління зони обслуговування вболівальників Головної спортивної арени країни було використано інноваційне мультифункціональне скло з унікальними енергозберігаючими і сонцезахисними властивостями. Воно дозволить удвічі зменшити тепловтрати порівняно зі звичайними склопакетами та звести до мінімуму експлуатаційні витрати на охолодження приміщень у теплу пору року і обігрів – у холодну.

«Технічні рішення, використані при склінні фасаду приміщень на НСК «Олімпійський», гарантують вогнестійкість, безпеку, високий рівень ізоляції та задовольняють усі вимоги до фасаду будівлі», - переконаний субпідрядник.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки глядачів у склопакетах на НСК «олімпійський» використано ламіноване скло, яке витримує тиск 200 кг/кв.м. Для гарної оглядовості телекамер і вболівальників під час перегляду футбольних матчів в телекоментаторських кабінах та VIP-зоні стадіону встановлено склопакети надвеликих розмірів (до 15м кв).

Скляні фасади приміщень НСК «Олімпійський» поєднають у собі прекрасний естетичний вигляд та найсучасніші ефективні енергозберігаючі технології. Стадіон буде відповідати всім європейським нормам безпеки та комфорту при проведенні чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

За матеріалами: Україна-2012

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.