Новости Экономика

Укрзалізниця та Російська залізниця реалізуватимуть низку інноваційних проектів

base article image

 

Укрзалізниця та Російська залізниця у найближчі роки реалізовуватимуть кілька українсько-російських інноваційних проектів, спрямованих на модернізацію існуючої залізничної інфраструктури.

 

Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили у Посольстві України в РФ.

 

Співпраця російського та українського залізничних монополістів обговорювалася під час підсумкового за 2010 рік засіданні Правління відкритого акціонерного товариства «Російська залізниця» (РЖД), у якому взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко.

 

Зокрема, співпраця передбачає синхронізацію стандартів, модернізацію залізничної колії та інфраструктури, яку спільно використовують російські та українські залізничники, оптимізацію залізничних вантажних перевезень територією обох держав. Також одне з завдань – впровадження швидкісних міждержавних маршрутів з Росії до Києва та Харкова, а також транзитних маршрутів з центральної Росії до Кавказу через територію України.

 

На думку Єльченка, стосунки між українцями та росіянами, розширення культурних та освітніх контактів, проекти проведення в Україні Євро-2012, а у Росії зимової Олімпіади-2014 та Чемпіонату світу з футболу у 2018 році вимагають найширший розвиток транспортної мережі. «Всі ці проекти змушують нас замислитися над тим, щоб втілити в життя давні ідеї про створення швидкісної пасажирської залізничної магістралі між Києвом і Москвою, яка в подальшому може бути продовжена в напрямку Варшави, Відня, Берліна», - заявив дипломат.

 

Д. Кляхін

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.