Новости Экономика луганщина

На освіту і охорону здоров’я на Луганщині виділять менше коштів, ніж торік

base article image
 

 

У бюджеті Луганська на 2011 рік на галузі освіти і охорони здоров'я заплановано менше коштів, ніж у бюджеті цього року.

 

Про це йдеться у проекті бюджету міста, який розглядають депутати міської ради на пленарному засіданні позачерговій сесії, повідомили кореспонденту ГолосUA у прес-службі облдержадміністрації.

 

За словами начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Юрія Балкового, зменшення коштів — це не остаточне рішення. Він зазначив, що попередньо ухвалено такий варіант: у проекті позначити тільки витрати на захищені статті (зарплати, пенсії, стипендії, оплату енергоносіїв, придбання медикаментів та харчування) і той мінімум, що необхідний на утримання обласних установ.

 

Разом з тим, зазначив посадовець, наступного року на баланс обласних Рад будуть передані ПТУ, у зв'язку з чим в проекті обласного бюджету на фінансування галузі освіти закладена сума, вдвічі більша у порівнянні з поточним роком.

 

За словами Ю. Балкового, загальний обсяг доходів обласного бюджету-2011 передбачається у розмірі 3,198 мільярда гривень, а витрат - 3,204 мільярда. Тобто дефіцит бюджету вдалося звести до цілком прийнятних розмірів.

 

Що стосується капітальних витрат і виконання цільових регіональних програм, то з ними влада визначиться тоді, коли в області стануть відомі всі цифри, на які Луганщина зможе розраховувати в майбутньому році.

 

До того часу будуть зібрані детальні відомості з усіх розпорядників бюджетних коштів - профільних управлінь облдержадміністрації, проаналізована ситуація з субвенціями і дотаціями, які регіон отримає з державної скарбниці. З урахуванням усіх цих даних вже на наступній сесії депутати зможуть внести зміни до обласного бюджету.

 

Але вже зараз зрозуміло, що обласний бюджет-2011 буде вкрай напруженим.

 

Водночас, постійні комісії обласної ради вивчають проект обласного бюджету на наступний рік, готуючись до сесії, яка 30 грудня має затвердити документ. Цей документ, згідно з інформацією ОДА, сформований вже відповідно до вимог нових Бюджетного і Податкового кодексів України.

 

 


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.