Новости Экономика гривна

Коливати курс гривні у 2011 році зможуть тільки ситуативні фактори — Литвицький

base article image


Коливати курс гривні у 2011 році зможуть тільки ситуативні фактори, пов’язані з певними очікуваннями, спекулятивними атаками та з необ’єктивною інформацією. 

 

Про це керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький заявив сьогодні під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За
його словами, сьогодні немає підстав для коливання курсу гривні, оскільки зростає економіка, чистий приток платіжного балансу складає 2 млрд. дол, скорочується дефіциту бюджету, а валютні резерви країни складають 34 млрд. дол.

В. Литвицький також додав, що важливою для стабільності гривні є співпраця з МВФ. «Враховуючи все зазначене, коливати курс на ринку можуть тільки ситуативні фактори, пов’язані з очікуваннями, спекулятивними атаками, з необ’єктивною інформацією. А фундаментальні факти свідчать в бік посилення гривні», - сказав він.

В
алерій Литвицький нагадав, що у першому кварталі цього року, середньозважений курс гривні без участі Нацбанку становив 7,98, зараз він становить 7,94, тобто гривня укріпилася приблизно на 4 копійки.

«Платіжний баланс дає нам впевненість у тому, що ми вступаємо з доброю стартовою позицією для стабільності курсу», - резюмував
він.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.