Новости Экономика мчс

У наступному році МНС отримає на 400 мільйонів гривень більше

base article image

 

 

Фінансування Міністерства в бюджеті наступного року передбачено на суму 4 мільярдів 400 мільйонів гривень, що на 10 % більше ніж у 2010.

 

Про це повідомив начальник управління протидії корупції та контрольно-ревізійної діяльності МНС Ян Берназюк на брифінгу у Міністерстві, повідомили у прес-службі відомства.

 

Він підкреслив, що за дорученням міністра МНС Віктора Балоги, порядок використання бюджетних коштів в наступному році стане більш прозорим. Фінансова діяльність МНС оприлюднюватиметься на офіційному веб-сайті Міністерства. Зокрема, кошторис Міністерства за 2010 рік та план проведення державних закупівель вже знаходиться на офіційному інформаційному ресурсі відомства. Підприємства, що планують брати участь в процедурі державних закупівель, зможуть в on-line режимі відстежувати що та коли планує закуповувати Міністерство. Це, в свою чергу, дасть змогу зробити процедуру державних закупівель прозорою та ефективною.

 

За словами Я. Берназюка, доручення щодо оприлюднення фінансової діяльності МНС В. Балога дав після аналізу цьогорічного кошторису Міністерства, адже лише 20% державних закупівель в 2010 році були проведені за відкритою процедурою.

 

Я. Берназюк також повідомив журналістам, що в бюджеті-2011 не врахована сума коштів, передбачена на виплату зарплат, оплату комунальних платежів, придбання спецодягу та пального для спецтехніки МНС. Тож Міністерство ініціюватиме дофінансування відомства на суму 850 млн.грн.

 

Пріоритетними напрямками діяльності МНС у фінансових питаннях в 2011 році Я. Берназюк назвав заощадження бюджетних коштів, оптимізацію та вдосконалення структури відомства, придбання техніки і підвищення зарплат рятувальникам.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.