Новости Экономика черкасыоблрада

У Черкаській області депутати збільшили видатки на утримання апарату облради на 33%

base article image

У Черкаській області депутати збільшили видатки на утримання апарату облради на 33 %.

Про це під час сесії облради повідомила депутатка Любов Майборода, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Л. Майбороди, у проекті обласного бюджету пропонувалося збільшити видатки на утримання апарату обласної ради на 33 % від прогнозованих показників Міністерства фінансів.

“Замість 3,79 мільйонів гривень пропонується затвердити 5,1 мільйонів. Це ми так розуміємо заклики Президента проводити реформи скорочувати видатки на утримання апарату? Я пам'ятаю 1994 рік, коли я вперше була обрана депутатом обласної ради: у нас в апараті було 5 осіб, не було помічник в, не було комп'ютерів, і всі впоралися зі своїм завданням. Я не розумію, навіщо нам два помічника, два заступника. Адже фонд утримання одного заступника - 200 тисяч гривень. Хіба що сидіти дублером на нардах в ОДА хитати головою!”, - сказала Л. Майборода. Вона запропонувала скоротити на 600 тисяч видатки на утримання обласної ради, залишивши їх на рівні минулого року. Але депутати не підтримали її пропозицію. Тож бюджет на наступний рік було затверджено, і згідно нього видатки на утримання апарату облради становлять понад 5 мільйонів гривень.

Як повідомили ГолосUA у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Черкаської обласної ради, також із Держбюджету було отримано субвенцію в розмірі майже 4,7 млн. грн. на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, звільнених з посад у зв’язку із закінченням строку повноважень.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.