Новости Экономика правительствоазаровреформи

Азаров назвав головні завдання наступного року

base article image

Серед основних викликів наступного року – реалізація реформ, необхідних країні

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на сьогодні на черговому засіданні Кабінету міністрів, передав кореспондент ГолосUA.

Які основні завдання стоять перед членами уряду? Перш за все завершити все, що ми намітили в своїх планах на поточний рік. Забезпечити злагоджену та ефективну роботу міністерств та відомств з перших днів січня 2011 року адже, як свідчить народне прислів'я, як почнеш новий, рік таким він і буде”, - зазначив він.

Чи не найбільше навантаження на початку нового року, за словами М. Азарова, ляже на Мінфін, мін економіки, Пенсійний фонд, ДПА.

В планах 2011 року, як заявив голова уряду, всенародне обговорення пенсійної реформи, продовження реформи державного управління та формування планів соціально-економічного розвитку регіонів. “Нам багато вдалося зробити в поточному році. Ще більше ми маємо зробити в наступному. Повторюю, що у 2011 році головна мета, яка стоїть перед Україною, - остаточно подолати наслідки кризи і приступити до модернізації країни”, - резюмував прем'єр. 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.