Новости Экономика наводнениеденьги

На ліквідації наслідків повені на Західній Україні вкрали 410 мільйонів гривень

base article image

Під час перевірки вмкористання коштів, виділених на подолання наслідків стихійного лиха у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з Держбюджету протягом 2008-2009 років Контрольне ревізійне управління виявило низку фінансових порушень на загальну суму понад 410 мільйонів гривень, серед яких фінансових втрат – на загальну суму 209 мільйонів гривень.

Про це заявив заступник голови ГоловКРУ України Денис Красніков, повідомили у прес-службі відомства.

Порушення, що були встановлені під час перевірки нарахувань та виплат соціальної допомоги сім`ям, постраждалим від повені (в тому числі за пошкоджені посіви, сади, виноградники, присадибні ділянки, будівлі громадян), призвели до збитків на суму 34 мільйони гривень. Завдяки діям фахівців ДКРС з цієї суми відшкодовано 5,5 мільйона гривень.

Під час використання коштів з виплати компенсацій сільськогосподарським виробникам були допущені порушення, що призвели до збитків на загальну суму 9,6 мільйона гривень (відшкодовано 0,9 мільйона гривень).

Низку порушень виявлено під час перевірок використання коштів на об`єктах дорожнього господарства, що призвели до збитків на суму 77,1 мільйона гривень (відшкодовано 2,7 мільйона гривень).

Порушення на суму 88,7 мільйона гривень збитків виявлено під час використання коштів на відновлювальні роботи об`єктів комунальної власності та об’єктів водного господарства (відшкодовано 37,5 мільйона  гривень).

«Завдяки заходам, вжитими представниками ДКРС, усунуто порушень на загальну суму понад 179 мільйонів гривень», – зазначив Денис Красніков.

За даними перевірок порушено 86 кримінальних справ, матеріали 31 контрольного заходу долучено до кримінальних справ.

До адміністративної відповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто 550 осіб. Сплачено адміністративних штрафів на суму понад 86,7 тисячі гривень.

Нагадаємо, що на подолання наслідків стихійного лиха у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з Держбюджету протягом 2008-2009 років було виділено понад 4,1 мільярда гривень.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.