Новости Экономика луганскбюджет

Показники розвитку економіки Луганської області в 2010 році вийшли на докризовий рівень

base article image

Показники розвитку в промислового сектора і обсягу реалізації продукції в Луганській області вийшли на цифри 2008 року. І це, за думкою зам. губернатора Анатолія Репицького, який представив Програму розвитку області на 2011 рік на сесії облради, свідчить про те, що Луганщині вдалося в цілому подолати кризові явища, передав кореспондент ГолосUA.

 

За словами посадовця, одним з найважливіших завдань наступного року для всієї економіки Луганської області є впровадження нових технологій, реалізація енерго- і ресурсозберігаючих програм, використання альтернативних видів енергії, здешевлення продукції та технологічних процесів.

 

А. Репицький переконаний, що саме на вирішення зазначених проблем в майбутньому році буде спрямована реалізація більше десятка проектів у промисловому секторі. Вони будуть стосуватися будівництва, модернізації та переоснащення виробництв, які розраховані на перспективу.

 

Але великі підприємства у минулому році скоротили обсяги випуску і постачання продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках. Тому, згідно з програмою соціально-економічного розвитку області на 2011 рік, планується почати роботу з відбудови зруйнованих зв'язків наукових установ і реальних виробництв у реальному секторі економіки.

 

«Саме у виробництво будуть спрямовані наукові дослідження і розробки, відкриття та винаходи. Тільки так можна його здешевити і довести до конкурентоспроможного рівня на світових ринках », - підкреслив заступник губернатора, коментуючи напрямки Програми.

 

За його словами, Програмою передбачено доскональне вивчення ринку по можливостях і потребам, відновлення міжгалузевої кооперації, яка дозволить забезпечувати потребу в товарах вітчизняного внутрішньообласного виробництва і направляти фінансові ресурси на його ж подальший розвиток.

 

Сесія прийняла бюджет області на 2011 рік.

 

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.